foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


0 532 540 03 89
info@zirvekarot.com

ZİRVE KAROT

Beton Delme Kesme Sistemleri

 Hidrolik Kesim, Beton Kesme, Raylı Kesim, Halatlı Kesim, Beton Delme

Bir ray üzerine monta edilmiş elmaslı testere hareketli mekanizma ve uzaktan kumandalı sistem sayesinde profesyonel bir kesim olanağı sunmaktadır. Zirve Karot beton kesme firmasıdır. Hidrolik kesim uygulamasını yapan Zirve Karot bu alanda aldığı referansları ile bu alandaki gücünü göstermektedir.

Tadilat, unutulmuş kapı, pencere ve asansör boşluklarının kesilmesi de kullanılan hidrolik kesme makinesi ile proje değişikliklerinde kullanılan hidrolik kesim makinesi, kumandalı bir sitem olup el değmeden uzaktan demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız tahribatsız sulu, hidrolik raylı bir sistemdir. Zirve Karot olarak bu açıdan çalışanlarımızın güvenliği sağlanmış olmaktadır.

İşinizi hızlı çözüme kavuşturan Zirve Karot , zaman tasarrufu etmenizi sağlar. Betonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda Zirve Karot olarak yüzeye zarar vermeden istenen alandaki betonu düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kesilerek alabiliriz. Kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ekstra düzeltme işlemi gerektirmez.

Genellikle kontrollü bina yıkımında kullanılan hidrolik kesim makinesi beton kesme uygulamalarında çokça kullanılan bir sistemdir.  Zirve Karot beton kesme firması olarak beton delme, beton delme alanlarında profesyonel olarak hizmet vermektedir. Uygun fiyatlarımızdan yararlanmak ve ücretsiz keşif yaptırmak için bir telefon yeter.

 

ZİRVE KAROT

Hidrolik beton kesim uygulamalarının profesyonel adresi Zirve Karot

HİDROLİK KESİM UYGULAMALARI

 7/24 acil kesim - 0532 540 03 89

Ürün Sipariş Formu

Siparişiniz hakkında size geri dönebilmemiz için; Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.
Adınız Soyadınız:
Firmanızın Adı:
Sabit Telefonunuz:
Cep Telefonunuz:
Ürünün Kodunu Giriniz:
Kaç Adet İstediğinizi Giriniz:
Ürün Teslim Adresinizi Giriniz:
Sorunuz / İletmek istediğiniz bir konu varsa yazınız:

Sipariş Formunuz elimize ulaştığında, satış departman sorumlumuz en kısa sürede size dönüş yapacaktır. İyi günler dileriz....

Banka Hesap Bilgilerimiz

İş Bankası

Konya Merkez Şubesi:

Hesap Adı: Sefer KOCAMAN

IBAN NO: TR42 0006 4000 00145003139796


 

Yapı Kredi Bankası

Konya Mevlana Şubesi:

Hesap Adı: Sefer KOCAMAN

IBAN NO: TR28 0006 7010 00000087417449